Hakkımızda

Antalya_Su_Aritma

EWS Su Arıtma Cihazları ve Sistemleri

Su alanında tecrübeli ve uzman kadromuz ile Antalya Merkezli olarak hizmet veren bir kuruluşuz. Su Arıtma Sistemi malzemelerinin, yurtdışında üretimini yapan tanınmış firmaların ithal edilen ürünlerini, sistem haline getirerek müşterilerimizin kullanımına sunuyoruz.

Kuyu suyu, Şebeke suyu ve Yüzeysel suların filtrasyon, yumuşatma, dezenfeksiyon ve saflaştırma yöntemleri ile, içme suyu ve proses suyu, olarak kullanılabilir hale getirilmesini sağlıyoruz.


Kalite Politikamız

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını daimi karşılayacak ürünler sunmak temel amacımızdır. EWS SU ARITMA olarak bunu müşterilerimize karşı saygı olarak görmekteyiz. Çevreye ve doğaya karşı sorumluluklarımızı yerine getirmeyi, en iyi kalitede ürünler sunmayı, dürüst ve ilkeli çalışmayı taahhüt ederiz.


EWS - Su Arıtma Cihazları ve Sistemleri

Suyunuza özel arıtma çözümleri sunuyoruz!

Var olan su kaynağınızın su analizini yapıyoruz.. Gelip, yerinde inceleme yaparak sizlere önerilerde bulunuyoruz. Önerilerimizi projelendiriyor, sizlere daha kesin çözümler sağlıyoruz. Siz müşterilerimizin kolay kullanabileceği Kaliteli ve Ekonomik Arıtma Cihazları ve Sistemleri Satışı gerçekleştiriyoruz. Satışı yaptık diye sizlerle iletişimi koparmıyoruz. Herhangi bir aksaklıkta, ürünlerin bakımını gerçekleştiriyor varsa sıkıntılarını gideriyoruz.

İletişim Bilgilerimiz

Adres: Üçgen Mh. Tonguç Cad. No:52 Muratpaşa/ANTALYA

Mobil: 0537 799 79 98
Telefon: 0242 244 93 07
Fax: 0242 244 93 07
Email: info@ewssuaritma.com